EN
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi
Aday Öğrenci
EN
MDFB Programlar

Hızlı Bağlantılar

Ana Menü

Hızlı Bağlantılar

Akademik İş Başvuruları

Doktora üstü araştırmacılar, açılacak pozisyonları ve potansiyel burs olanaklarını görüşmek için, hangi fakülte üyesi ile çalışmak istiyorsa, önce kendileri ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Türk ve yabancı adaylar için doktora üstü araştırmacılarının, misafir araştırmacılarının ve sabbaticalların (konuk ve akademik izinlilerin) desteklerini TUBITAK sağlamaktadır. Tüm doktora üstü araştırmacıların ve misafir adaylarının bu burslara ulaşmalarını desteklemekteyiz

Tüm akademik iş başvuranları (Tam zamanlı, yarı zamanlı, misafir öğretim üyesi ve doktora sonrası araştırmacı adaylar) web-tabanlı başvuru sistemini kullanarak başvuru bilgilerini ve dokümanlarını ibraz etmeleri gerekmektedir. Eğer spesifik bir iş pozisyonuna başvuruyorsanız başvuru formunun “Advert Reference Code” alananına, pozisyonun referans kodunu girmelisiniz.

Covid-19 Bilgilendirmesi

Değerli Sabancı Üniversitesi Mensupları, Ülkemizde, Covid-19 pandemisi ile mücadelede, 1 Haziran 2020 tarihi itibarıyla “kontrollü normalleşme” sürecine geçilmiştir.